StudioActivo.pl
Obóz w Pogorzelicy
Zobacz album >>

STUDIO TANECZNO-AKROBATYCZNE „ACTIVO”


Drodzy rodzice!
Informujemy, że pomimo strajków nasze Studio we wszystkich miastach i punktach, prowadzi zajęcia zgodnie z harmonogramem zajęć.
Przypominamy również o wiosennej przerwie świątecznej od 18 do 23 kwietnia 2019r. W tym terminie odpoczywamy i obchodzimy Święta Wielkanocne. Zaznaczamy jednak, że w Punkcie Sp 23 Sosnowiec, pomimo przerwy świątecznej w dniu 18 kwietnia ( czwartek) Szkoła udostępniła nam sale gimnastyczną, na odrobienie zaległych marcowych zajęć.

 
     

                            
Uwaga!
Informujemy, że w 12 marca ( wtorek) o godz. 16:00, odbędzie się lekcja pokazowa naszych 5-6 latków, które ćwiczą w punkcie "Sztygarka" w Dąbrowie Górniczej. Zapraszamy!

W sprawie zapisów prosimy o kontakt 536 507 551.


Trwają zapisy na letnie obozy akrobatyczno-taneczne. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy !Informujemy, że oprócz wszystkich naszych 19 grup początkujących na terenach 3 miast,  mamy też ofertę dla 5-latków! w Dąbrowie Górniczej-Gołonóg.
NOWYCH KLIENTÓW prosimy o zapisy
536 507 551.
__________________________________________________________

Minione wydarzenia
               
OBÓZ AKROBATYCZNO-TANECZNY nad morzem.OBÓZ AKROBATYCZNO-TANECZNY w górach!

1-go czerwca Grupa Reprezentacyjna Studio taneczno-akrobatyczne "Activo" wystąpiła z Projektem "Cztery Żywioły" podczas Galii 15-lecia KPKS Halemba.
______________________________________________
Partner Studio"Activo" - Sponsor grupy reprezentacyjnej